Access Bars i FaceLift
 

Czy jesteś usatysfakcjonowana/y  życiem, jakie do tej pory wiodłaś/eś?


Czy pozwolisz sobie na przyjęcie od życia daru generowania wszystkiego, czego pragniesz – czegoś lepszego, niż masz teraz, i większego, niż umiesz sobie wyobrazić?


To jak wygląda nasze życie jest efektem programów, jakie pozwoliliśmy sobie 
wgrać w przeciągu naszego życia, część z tych programów wcale nie służy naszemu spełnieniu, a wręcz znacząco pogarsza jakoś naszego życiu.

ACCESS BARS® JEST NIEZWYKŁYM NARZĘDZIEM, KTÓRE POZWALA OCZYŚCIĆ TWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ Z PROGRAMÓW, KTÓRE BLOKUJĄ DOSTĘP DO TWOJEGO SZCZĘŚCIA…


Jakby to było, gdyby dobre doświadczenia i pozytywne sytuacje zdarzały się w Twoim życiu tak po prostu, bez wysiłku i trudności? 


Jakby to było, gdyby wszystko przychodziło do Ciebie z lekkością, łatwością i obfitością?


Jakby to było mieć w sobie tyle spokoju i radości, aby przestać ograniczać siebie, a zacząć żyć swobodnie i z lekkością?


Jak może być jeszcze lepiej?

Niektórzy opisują dokładnie takie efekty w swoim życiu już po kilku sesjach Access Bars®. Inni odczuwają wzrost pewności siebie, uwolnienie od lęków i napięć. Część osób zauważa pozytywne zmiany w sobie i otoczeniu już po jednej sesji. 

ACCESS BARS® to zabieg, polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dzięki czemu następuje rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Mamy 32 punkty, w których przechowujemy wzorce, myśli, osądy, przekonania na temat siebie i świata. Przekonania te przyjmujemy świadomie, lub nieświadomie od naszych rodziców, bliskich, społeczeństwa. Bruce Lipton – światowej sławy biolog, udowodnił, że naszym życiem w największym stopniu kierują przekonania. Jeśli (najczęściej nieświadomie, w dzieciństwie) przyjęliśmy negatywny program, to on kieruje naszym życiem, powodując szkodliwe sytuacje, których nie chcemy i sabotując podejmowane wysiłki.
 

Sesja ACCESS BARS® to tak, jakby oczyścić Twój mózg – twardy dysk komputera z wirusów i obcych zakłócających programów.


Podczas sesji ACCESS BARS® zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecna w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować.


Sesja ACCESS BARS® uwalnia mocno od tzw. kodów telepatycznych, czyli myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa.

DOPÓKI NIE ZMIENISZ PROGRAMU – NIE ZMIENISZ SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. 
Kiedy oczyścisz umysł z niepotrzebnych wzorców – zaczniesz bez wysiłku funkcjonować inaczej.

KORZYŚCI Z SESJI BARS

 • pomagają oczyścić umysł, uwolnić się od ograniczeń, przywracają wewnętrzny spokój
 • działają na głębokim poziomie, dzięki czemu zmiany są trwałe
 • oczyszczanie odbywa się podczas relaksu, bez potrzeby przerabiania problemów, omawiania ich czy wracania do dawnych doświadczeń
 • pozytywne efekty pojawiają się na wielu obszarach – podczas sesji pracujemy nad różnymi sferami życia – są punkty DOTYCZĄCE PIENIĘDZY, KONTROLI, KREATYWNOŚCI, UZDRAWIANIA, POROZUMIEWANIA SIĘ, CIAŁA, SEKSUALNOŚCI, RADOŚCI, WDZIĘCZNOŚCI.
 • zmiana zachodzi na nieświadomym poziomie, także nie trzeba znać przyczyny swoich problemów
 • podczas sesji zostaje spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na uruchomienie i odkrycie zdrowych wzorców i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecna w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować
 • znikają lęki, bezsenność, pojawia się radosny nastrój, zaczynasz mieć więcej wiary we własne możliwości i większą łatwość w podejmowaniu decyzji
 • zaczynają pojawiać się nowe możliwości i okazje, których wcześniej nie zauważałaś i zaczynasz odważniej i bardziej świadomie podejmować decyzje
 • znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również  u osób biorących leki psychotropowe)
 • efektem ubocznym jest odprężenie, wzrost pewności siebie, uczucie spokoju, większa efektywność działania, więcej energii i siły do działania, uodpornienie na stres i choroby, szybszy proces zdrowienia i detoksykacji organizmu

PRZEBIEG SESJI

Jedna sesja trwa ok 1 - 1,5 godziny. Jest bardzo przyjemna i rodzajem masażu – osoba, na której jest wykonywana sesja leży w ubraniu na plecach, przykryta kocem i się relaksuje (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu). W tym czasie osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie. Można dotykać wszystkich lub tylko poszczególnych punktów (to zależy od oczyszczenia i uzdrowienia danych aspektów życia). Uciskanie danego punktu trwa od kilku do kilkunastu minut. Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub większego przypływu energii. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. Każda sesja jest indywidualna. ACCESS BARS® można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę, nastrój, uzależnienie.

 

SESJE ACCESS FACELIFT


Jakby to było, gdyby Twoja twarz promieniowała pięknem, radością i blaskiem ?

Energetyczny Access FACELIFT®  uruchamia procesy oddziałujące energetycznie na twarz i całe ciało. Proces ten wywołuje w ciele generatywna energie młodości. Zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową. Dodatkowo jest on wspaniale  relaksujący i odprężający.

KORZYŚCI Z SESJI ACCESS FACELIFT™ godne polecenia mogą:

 • działać odmładzająco i regenerująca na całe ciało
 • zmniejszyć objawy starzenia
 • przywrócić blask twarzy
 • wygładzić i rozjaśnić skórę również trądzikową
 • cudownie odprężać i relaksować 
Energetyczny Access FACELIFT™ jest niezwykłym procesem, który może odwrócić oznaki starzenia na twarzy i może wykreować podobny efekt w całym ciele.

PRZEBIEG SESJI

Jedna sesja trwa ok 1 - 1,5 godziny. Jest bardzo przyjemna i rodzajem masażu – osoba, na której jest wykonywana sesja leży w ubraniu na plecach, przykryta kocem i się relaksuje (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu). W tym czasie osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie, twarzy i dekoldzie. Można dotykać wszystkich lub tylko poszczególnych punktów (to zależy od oczyszczenia i uzdrowienia danych aspektów życia). Uciskanie danego punktu trwa od kilku do kilkunastu minut. Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub większego przypływu energii. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. Każda sesja jest indywidualna. 
ACCESS FACELIFT™ można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę, nastrój, uzależnienie.

Zabieg wykonany 20 razy daje trwały efekt na lata, ale już jedna sesja daj widoczne zmiany w wyglądzie.

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś uwolnił/ła wewnętrzne ograniczenia?

Pytania są ważnym elementem Access Consciousness®, do którego należy ACCESS BARS®oraz Access FACELIFT . Ok. 25 lat temu - Gary Douglas – twórca m.in. terapii ACCESS BARS® oraz  Access FACELIFT™  – nieusatysfakcjonowany życiem, jakie prowadził zaczął zadawać sobie pytania:
Kim mogę być?

Co mogę robić, mieć, czy też stworzyć, co uczyniłoby moje życie, a tym samym świat lepszym miejscem?

Co powinienem dostrzec, wiedzieć i kim być, co by sprawiło, aby moje życie stało się warte życia?

Gdyby moje życie mogło być idealne, to jak chciałbym żyć?
 Odkrył, że receptą jest życie w Świadomości, która zawiera w sobie wszystko i niczego nie ocenia oraz pozwala na bycie otwartym na wszelkie możliwości.
Taki sposób zapewnia życie w pytaniach, a nie stwierdzeniach, osądach i wnioskach, ponieważ one bardzo zawężają nasze możliwości i blokują przepływy energii.
Terapia ACCESS BARS® otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała, wydany w Stanach Zjednoczonych -  National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB).

ACCESS FACELIFT™ ma Świadectwo Jakości Amerykańskiej Organizacji Certyfikującej Masażystów i Fizjoterapeutów (NCBTMB).
Zachęcam do obejrzenia krótkich filmów na You Tube :

KONTAKT:  Naturopata i Trener Rozwoju Osobistego     
                   mgr. Lidia Gładysz
     tel: 503 112 201, e-mail: lidia.gladysz@wp.pl