Biorezonans Quantum

QUANTUM  Kwantowy Analizator 
Biorezonansu Magnetyczego
Analizator zdrowia Quantum to nowoczesne urządzenie służące do szybkiej i holistycznej oceny stanu zdrowia. 

Krótkie badanie daje wyniki porównywalne z ok. 50 badaniami laboratoryjnymi, których wykonanie jest droższe i bardziej czasochłonne.

Szybka ocena poziomu witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania narządów strategicznych takich jak serce, trzustka, wątroba, nerki, śledziona, mózg i innych. Przedstawiona w 42 szczegółowych raportach.


Technika pomiaru jest bardzo prosta, nieinwazyjna i bezbolesna i polega na trzymaniu elektrody w ręce. Po rozpoczęciu badania w ciągu 60 sekund  następuje skan całego organizmu i wszystkich narządów. Po badaniu, urządzenie automatycznie generuje kompleksową, holistyczną ocenę organizmu oraz proponuje odpowiednie zalecenia żywieniowe i terapeutyczne.


Analizator zdrowia Quantum jest innowacyjnym projektem, który stanowi połączenie zaawansowanych technologii i badań w dziedzinie medycyny, bioinformatyki, inżynierii elektronicznej. Wykorzystanie kwantowej medycyny jako podstawy pomiarowej, jak również wykorzystanie zasad rezonansu biomagnetycznego znalazło główne zastosowanie w opracowaniu norm dla tego urządzenia, umożliwiającego odbiór słabego pola magnetycznego ludzkich komórek.
 

Za pomocą pól elektrycznych i prądów można opisać funkcjonowanie komórek i ich zespołów. Wszystkie procesy są ładunkami poruszającymi się w uporządkowany sposób. Ponieważ drgania własnego organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić z powierzchni skóry i za pomocą specjalnej elektrody porównać je z określonymi wzorcami zapisanymi w programie urządzenia.
         
Rodzaje raportów otrzymanych z analizatora :

1. Układu krążenia i naczyń mózgowych

2. Funkcja przewodu pokarmowego

3. Funkcje jelit

4. Funkcje wątroby

5. Funkcje pęcherzyka żółciowego

6. Funkcje trzustki

7. Funkcje nerek

8. Funkcje płuc

9. Mózg

10. Układ kostny

11. Gęstość mineralna kości

12. Choroby kości reumatoidalne

13. Wskaźnik wzrostu kości

14. Cukier we krwi

15. Pierwiastki śladowe/mikroelementy

16. Witaminy

17. Aminokwasy

18. Koenzymy

19. Kwas tłuszczowy

20. Układ hormonalny

21. Układ odpornościowy

22. Tarczyca

23. Toksyny

24. Obciążenia metalami ciężkimi

25. Ogólny stan fizyczny

26. Alergeny

27. Otyłość

28. Skóra

29. Funkcje oczu

30. Kolagen

31. Meridiany i rozgałęzienia

32. Puls serca i naczyń mózgowych

33. Lipidy w krwi

34. Ginekologia

35. Piersi

36. Cykl menstruacyjny

37. Męskie funkcje rozrodcze

38. Prostata

39. Nasienie/plemniki

40. Skład ciała

41.Fachowe analizy

42.Ocena kompleksowa - Raport Sumujący 


Pierwsza wizyta jest najbardziej obszerną w omawianiu kompletnej medycznej historii i jest najdłuższą wizytą trwającą ok. 1 godziny. Kolejne wizyty to w przybliżeniu ½ godziny do 40 min., choć czas jest uzależniony od złożoności zagadnień potrzebnych do omówienia.

Po wykonaniu pierwszego pomiaru zaleca się odpowiednia terapię, a w niej stosowanie odpowiednich suplementów, diety i innych indywidualnych działań profilaktycznych i po miesiącu robimy kolejny pomiar. Osoby regularnie korzystające z takich pomiarów, mogą utrzymywać swoje zdrowie w dobrym stanie i zapobiegać rozwojowi niebezpiecznych chorób. Urządzenie pozwala wielokrotnie wykonywać badania i porównywać wyniki.Nota prawna:

*Ocena Analizatorem Quantum służy jedynie profilaktyce zdrowotnej jako uzupełnienie leczenia konwencjonalnego, natomiast nie do diagnostyki medycznej. Nie jest leczeniem w rozumieniu medycyny akademickiej i nie powinna być traktowana jako substytut porady lekarskiej.