Terminy i informacje

Najbliższy turnus Domów Zdrowienia odbędzie się:

7.03-15.03.2018 r.


wyjazd rozpoczyna się 7 marca kolacją a kończy 15 marca obiademDla kogo jest ten turnus? 
Dla wszystkich osób z chorobami nowotworowymi, oraz osób z chorobami serca, naczyń krwionośnych, a także z żylakami i innymi dolegliwościami układu krwionośnego. Jak również dla osób, które czują się przemęczone, zestresowane, osłabione, nieumiejące poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, oraz takich, które potrzebują zmian na lepsze poprzez rozpoznanie i zmianę rządzących nimi mechanizmów i przekonań.

Gdzie?
XV Turnus Domów Zdrowienia odbędzie się na Mazurach przy współpracy z Fundacją Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej , gdzie na łonie pięknej i relaksującej natury, w otoczeniu lasów, rzeki i jezior mazurskich wesprzemy proces uzdrawiania ciała, umysłu i ducha w malowniczym Ośrodku „ Mazur Syrenka”. 
Szczegóły dotyczące samego ośrodka na stronie: www.mazursyrenka.com 

Dojazd do ośrodka „Mazur Syrenka” w Krutyniu –
Pociągiem do Ruciane-Nida (ok. 12 km od ośrodka)
Autokarem do Piecki (ok. 12 km od ośrodka)
Pociągiem lub autokarem do Mrągowa (ok.25 km od ośrodka)

Z tych wszystkich wyżej wymienionych miejscowości istnieje możliwość odbioru busikiem za dodatkową opłatą – w tym przypadku prosimy już o kontakt bezpośredni z ośrodkiem „Mazur Syrenka” Tel: 89 742 18 36

Koszty:
XV Turnus Domów Zdrowienia jest dofinansowany przez Fundację, dlatego ostateczny koszt dla 1 osoby wynosi tylko 2190 zł. W cenę wliczone jest zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, warsztaty i sesje terapeutyczne. Dla osób, które chcą być zakwaterowane w pokojach jednoosobowych dopłata wynosi 440zł.

Istnieje możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, w cenie 1390,- zł.- dotyczy zakwaterowania w pokoju dwuosobowym.

UWAGA ! Warunkiem rezerwacji jest wpłata w terminie do 3 dni od dnia dokonania rezerwacji zaliczki w wysokości 500 zł od osoby lub pełnej kwoty za pobyt jeśli rezerwacja dokonywana jest 10 dni lub mniej przed początkiem turnusu.


Wpłaty należy dokonywać na podane niżej konto:

KONTO BANKOWE

Fundacja Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej

19 12401183 1111 0010 6458 6271
 
Przelewy z zagranicy: 
SWIFT: PKOP PL PW
IBAN: PL19 12401183 1111 0010 6458 6271 

W tytule wpłaty podajemy: termin turnusu, imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby za którą jest dokonywana płatność. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie spowoduje unieważnienie rezerwacji. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu z ośrodka nie zwracamy różnicy opłaty za turnus.
  
Zgłoszenia i rezerwacje przyjmujemy na adres:
totalna.biologia@wp.pl oraz lidia.gladysz@wp.plObowiązkowe zgłoszenia z rezerwacja! Po zakwalifikowaniu zostaną wysłane mailem informacje dotyczące opłaty i szczegółów związanych z przyjazdem na turnus.

UWAGA !!!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu bez podania przyczyny. W tym wypadku wpłacona kwota w całości zostanie zwrócona przez Fundację w ciągu 7 dni od podania informacji o odwołaniu turnusu. 

W przypadku osób z zagranicy wymagane jest ubezpieczenie.

ZAPRASZAMY

Polityka Prywatności

Jeśli korzystasz w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem akademiazdrowia.org, akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z witryny akademiazdrowia.org obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych podanych w podczas rezerwacji usług na akademiazdrowia.org

Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych i/lub usunięcia ich z naszej bazy. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres totalna.biologia@wp.pl oraz lidia.gladysz@wp.pl z prośbą o usunięcie danych z naszej bazy

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj strony akademiazdrowia.org i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Jeśli przekazujesz nam dane związane z rezerwacją (imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu) zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości poprzez email związanych z przedmiotem zakupu, oraz informacji odnoszących się bezpośrednio do serwisu akademia.pl (np. jeśli będą – dodatkowe informacje, nowości, promocje, oferty specjalne).